İLETİŞİM BİLGİLERİ
Firma Adı

Yalıkavak Marina

Telefon +90 (252) 311 06 00
Adres Merkez Mah. Çökertme Cad. Yalıkavak- Bodrum / Muğla
Sektör Türkiye Marinalar,
Yetkili Yalıkavak Marina
Telefon +90 (252) 311 06 00
Faks +90 (252) 385 32 81
E-mail marina@yalikavakmarina.com.tr
Web https://yalikavakmarina.com.tr/tr/
Çalışma Saatleri --.00 - --.00
Sosyal Ağlar
VCART İndir Vcart Telefona İndir
Kayıt Tipi Demo
İSTATİSTLİK
Yalıkavak Marina isimli firma size 000 km uzaklıktadır. Bu güne kadar 1501 defa ziyaret edilmiştir.
AÇIKLAMA

HAKKIMIZDA
The British Yacht Harbour Association (TYHA) tarafından “2018-2019 Dünya’nın En İyi Süper Yat Marinası” ödülüne layık görülen yine TYHA tarafından 5 Altın Çapa sahibi Yalıkavak Marina®, Türkiye’nin ilk yüksek kapasiteli süper yat marinasıdır. 620 yatı aynı anda ağırlayabilen, hem yat sahiplerine hem de ziyaretçilere dinamik bir yaşam stili ve eşsiz ayrıcalıklar sunan Yalıkavak Marina®, konforlu tesisleri ve tecrübeli teknik servisiyle 140 metre uzunluğa kadar olan süper yatlara hizmet vermektedir.
106 farklı markaya, gurme restoranlara, barlara, kafelere, kulüplere, uluslararası ödül sahibi otellere ve çeşitli eğlence mekanlarına ev sahipliği yapan Yalıkavak Marina®, Yalıkavak Marina® Beach Hotel, Yalıkavak Marina® Boutique Hotel ve Spa & Fitness Merkezi’nde yıl boyunca birçok etkinlik ve aktivite organize edilmektedir.

YOLCULUK
Yalıkavak Marina®’dan birçok ilgi çekici yere seyir yapabilirsiniz. Kuzey, Kuzeybatı yönünde hareket ederek, Bodrum Yarımadası’nın çeşitli koylarını ve sahillerini keşfedebilirsiniz. Kıyı şeridi o kadar güzel ki, günün sonunda bağlama yerinize dönmekte zorlanacaksınız.
Ya da biraz daha uzaklaşıp, Ege’nin Yunan Adaları’nı görmek de isteyebilirsiniz. Sadece 12 deniz mili uzaklıktaki Kos, 12 Adalar’dan biri olup, göz alıcı kumsalları ile biliniyor. Ayrıca Yunan ve Roma kalıntılarına ev sahipliği yapan bu adada, 15. Yüzyıldan kalma Şövalyeler Kalesi de ziyaret edilebiliyor.
Kos Arkeoloji Müzesi, Antik Agora Harabeleri ve etkileyici mozaikleriyle 3. Yüzyılda inşa edilen Casa Romana villası da bu adadadır. Tüm bunlar, Yalıkavak Marina®’nın yakın çevresindeki güzelliklerin sadece küçük bir kısmı.

İşte Yalıkavak Marina®’ya yakın bazı seyir bölgelerinin uzaklıkları:

Çeşme 100 deniz mili
Kuşadası 56 deniz mili
Samos 46 deniz mili
Patmos 36 deniz mili
Symi 52 deniz mili

SAYFAYI PAYLAŞ
FİRMAYA YORUM YAP
FİRMA YORUMLARI / 0 yorum

Bilgiler Yükleniyor...