İLETİŞİM BİLGİLERİ
Firma Adı

NETATEC YACHTING

Telefon +90 (507) 614 99 22
Adres Bahçelievler Mahallesi Gümüşlük Caddesi No:39/9 Turgutreis - Bodrum / Muğla
Sektör Marine Yat Bakım Servisleri,
Yetkili Fatih ÇAĞLAR
Yetkili Tel +90 (507) 614 99 22
Telefon +90 (252) 382 28 32
Telefon +90 (252) 382 67 43
E-mail info@netatec.com.tr
Web http://www.netatec.com.tr
Çalışma Saatleri 08.00 - 18.00
Sosyal Ağlar
VCART İndir Vcart Telefona İndir
Kayıt Tipi Gold
İSTATİSTLİK
NETATEC YACHTING isimli firma size 000 km uzaklıktadır. Bu güne kadar 2162 defa ziyaret edilmiştir.
AÇIKLAMA

HAKKIMIZDA

2012 yılında sektördeki yerini alan Rüzgar Marine Service olarak başladımız serüvenimize NETATEC YACHTING olarak,yenilenmiş kadromuz,güçlendirilmiş servis desteğimiz ile sizlere 7 / 24 hizmet vermekten keyif duyacağız. NETATEC YACHTING kısa sürede geniş bir hedef kitlesine ulaşmayı başarmış ve sahip olduğu kurumsal kimliği daha güçlü kılmak adına müşterilerinin taleplerine yönelik çalışmalarda bir adım daha ön plana çıkmayı tercih etmiştir.

NETATEC YACHTING Ailesi, sektörün önemli isimlerini bünyesine dahil etmiş ve güçlü personel kadrosu ile birlikte daha profesyonel bir çizgide ilerlemeyi uygun görmüştür. Her geçen gün daha kalabalık ve daha güçlü bir hal alan bu kadro, teknelerinizin kara bakımlarını ve denizlerdeki danışmanlığınızı üstleniyor.

Önemli markalar ile birlikte yoluna devam eden ve teknolojik ürünlerin desteğini de alan NETATEC YACHTING uygun fiyatlar ile birlikte kaliteli işler yapabileceğiniz ekipman ve malzemeleri ayağınıza kadar getiriyor.

NETATEC YACHTING, tüm marka teknelerde motor, jeneratör, arneson sistemler, elektrik ve elektronik sorunlarda profesyonel hizmet vermektedir. Yat bakımı ve yüzey işlem konusunda sektörün en iyisi olan ve yine sektörün en gelişmiş teknolojisine sahip olan firmamız, beklentilerinizi büyük ölçüde karşılamaktadır.

SAYFAYI PAYLAŞ
FİRMAYA YORUM YAP
FİRMA YORUMLARI / 0 yorum

Bilgiler Yükleniyor...