İLETİŞİM BİLGİLERİ
Firma Adı

Netsel Marina

Telefon +90 (252) 412 27 08
Adres ​Sarıana mah. M.Münir Elgin Bulvarı No:38/2 Netsel - Marmaris / Muğla
Sektör Türkiye Marinalar,
Yetkili Netsel Marmaris Marina
Telefon +90 (252) 412 27 08
Faks +90 (252) 412 53 51
E-mail info@netselmarina.com
Web http://www.netselmarina.com/
Çalışma Saatleri --.00 - --.00
Sosyal Ağlar
VCART İndir Vcart Telefona İndir
Kayıt Tipi Demo
İSTATİSTLİK
Netsel Marina isimli firma size 000 km uzaklıktadır. Bu güne kadar 3127 defa ziyaret edilmiştir.
AÇIKLAMA

Tarihçemiz

Türkiye’deki marinaların büyük bir bölümü Muğla ili sınırlarında bulunmaktadır. Muğla ili civarındaki kıyıların gerek coğrafi gerekse de iklimsel özellikleri ile yatçılık açısından uygun koşullara sahip olması bu bölgedeki marina ihtiyacını da artırmıştır. Muğla sınırlarında kalan Marmaris koyu sakin bir gölü andırmakta ve yatlara uygun bir konaklama mekanı oluşturmaktadır. Türkiye’nin en büyük ve iyi donanımlı marinalarından biri olan Netsel Marmaris Marina’yı Ege kıyısında mavi yolculuğun başlangıç noktası haline getirmiştir.

Netsel Marina’nın büyük bir kısmı (%95’i), Demir Yolları, Limanlar ve Hava Meydanları İnşaatı Genel Müdürlüğü tarafından tamamlanmıştır. Marina faaliyetlerini yürütmek amacıyla en büyük iki ortak olan Net Turizm ile Yüksel İnşaat’ın önderliğinde kurulan, ve adı ortaklığı yansıtacak şekilde tasarlanan Netsel Turizm Yatımları A.Ş.,1987 yılında operasyonlarına başlamıştır.

Liman inşaatının tamamlanmasının ardından, 1989 yılının Nisan ayında hizmete açılan Netsel Marina, dahilinde bulunan ticaret merkezi ve idari binalarını ise 1992 yılında faaliyete geçirmiştir.

2005 yılı Mayıs ayında Torunlar Şirketler Gurubu bünyesindeki Torunlar GYO A.Ş. Ağustos ayında ise Koç Topluluğu bünyesindeki Tek-Art Kalamış ve Fenerbahçe Marmara Turizm Tesisleri A.Ş. tarafından hisseleri satın alınmış olup, halen bu ortaklık yapısında işletilmeye devam edilmektedir.

Misyonumuz:

Denizciliği, deniz turizmini ve yatçılığı sevdirmek, daha geniş kitlelere yayılmasını sağlamak, gençleri teşvik etmek ve bu alanlardaki farkındalığı artırmak.

Dünya yatçılık camiasına ülkemiz kıyılarını tanıtmak ve kıyılarımıza olan trafiği artırmak.

Yenilikçi stratejilerle “marinalar zincirimizi” yurt içinde ve yurt dışında büyütmek, örnek alınan bir marka olmaya ve sektörde değer yaratmaya devam etmek.

Vizyonumuz:

Akdeniz Çanağı’nda sektörün en önemli markalardan biri olmak ve ülkemizde denizciliğin gelişimine katkıda bulunmak.

SAYFAYI PAYLAŞ
FİRMAYA YORUM YAP
FİRMA YORUMLARI / 0 yorum

Bilgiler Yükleniyor...