İLETİŞİM BİLGİLERİ
Firma Adı

Marintürk Göcek Exclusive

Telefon +90 (216) 999 14 80
Adres ​Marinatürk Göcek Exclusive Büngüş Koyu Göcek 48310 - Fethiye / Muğla
Sektör Türkiye Marinalar,
Yetkili Marintürk Göcek Exclusive
Telefon +90 (216) 999 14 80
Faks +90 (252) 645 15 78
E-mail exclusive@marinturk.com.tr
Web http://www.marinturk.com.tr/
Çalışma Saatleri --.00 - --.00
Sosyal Ağlar
VCART İndir Vcart Telefona İndir
Kayıt Tipi Demo
İSTATİSTLİK
Marintürk Göcek Exclusive isimli firma size 000 km uzaklıktadır. Bu güne kadar 851 defa ziyaret edilmiştir.
AÇIKLAMA

Türkiye’nin en önemli iki noktasında 5 yıldızlı marinacılık hizmeti veren işletmemiz, İstanbul Pendik ile Muğla Göcek’te açılan tesislerinde toplam 972 yat kapasitesi ve 280 kara park kapasitesi ile yepyeni bir hizmet anlayışı içinde çalışmaya başladı.
Marinturk, bu özellikleri ile ülkemizde işletme bütünlüğü açısından üçüncü marinalar zincirini oluşturmaktadır. Tesislerimizde; Akdeniz’deki en yüksek standartlara sahip sistemler ile dizayn edilmiş yüzen iskeleler, 250 Amper’e kadar elektrik bağlantısı, kablosuz internet, 200 tona kadar tekneleri karaya çekebilecek travel liftler, tüm atıkların doğaya zarar vermeksizin bertaraf edilmesi için yüksek teknoloji sistemleri, 24 saat kamera kontrollü elektronik güvenlik sistemleri ve ihtiyaç duyabileceğiniz diğer hizmetler yer almaktadır.
Marinalarımızda, sahip olduğunuz yatlarınız için bakım ve onarımlarında ihtiyaç duyacağınız her türlü teknik desteğin alınabileceği gelişkin bir alt yapı bulunmaktadır.
VİZYON
Donanımlı ve güler yüzlü çalışanlarıyla sektördeki en kaliteli hizmetleri sunan ve mutlu müşterileriyle daima tercih edilen tesisleri işletmektir.
MİSYON
Marinturk değerlerini koruyarak yenilikçi ve yüksek kaliteli hizmet anlayışı ile müşterisini ve yatırımcısını mutlu etmektir.

SAYFAYI PAYLAŞ
FİRMAYA YORUM YAP
FİRMA YORUMLARI / 0 yorum

Bilgiler Yükleniyor...