İLETİŞİM BİLGİLERİ
Firma Adı

LotusIQ Teknoloji A.Ş

Telefon 0 850 303 50 05
Adres Bahçelievler Mahallesi Gümüşlük Caddesi 7168 Sokak Turgutreis - Bodrum / Muğla
Sektör Marine Otomasyon Teknolojileri,
Yetkili Ahmet KILNAMAZ
Yetkili Tel +90 (535) 360 61 61
Telefon +90 (552) 618 48 68
Telefon 0 850 303 50 05
E-mail info@lotusiq.com.tr
Web www.lotusiq.com.tr
Çalışma Saatleri 08.00 - 18.00
Sosyal Ağlar
VCART İndir Vcart Telefona İndir
Kayıt Tipi Gold
İSTATİSTLİK
LotusIQ Teknoloji A.Ş isimli firma size 000 km uzaklıktadır. Bu güne kadar 778 defa ziyaret edilmiştir.
AÇIKLAMA

LotusIQ Teknoloji Anonim Şirketi BİNA OTOMASYONU, FABRİKA OTOMASYON ve MARİNE OTOMASYONU çözümlerini tek çatı altında toplayan Ankara merkezli bir mühendislik firmasıdır.

BİNA OTOMASYONU TEKNOLOJİLERİNDE enerji yönetim ve dağıtım sistemleri, şalt ürünleri, KNX akıllı bina aydınlatma-iklimlendirme-perde-panjur ve multimedya kontrol sistemleri, kablosuz uzaktan kontrol ve takip yazılımları, otel konsiyerj yazılımları, interkom sistemleri, kamera ve güvenlik geçiş sistemleri, yangın, network ve zayıf akım çözümleri ve hizmetlerini sunmaktadır.

FABRİKA OTOMASYON TEKNOLOJİLERİNDE endüstriyel sensörler, endüstriyel kontrolörler, RFID – HF/UHF/Barkod tanımlama sistemleri, kablo ve bağlantı kutuları, fieldbus I/O modüller, makine emniyet siviçleri ve kontrol, joystick, elektronik anahtar ve yetkilendirme, arayüz teknolojisi, (vision) görüntü işleme ve kamera, makine ve üretim hatları için ışıklar ve indikatörler, endüstriyel çelik çit ve vakumlu taşıma sistem çözümleri ve hizmetlerini sunmaktadır.

Aktif saha satışı, teknik destek, projelendirme, keşiflendirme, anahtar teslim kurulum, pano imalatı, periyodik bakım ve devreye alma mühendislik hizmetleri sunmaktadır.

LotusIQ prestijli, kurumsal inşaat projerinin tüm süreçlerinde ve fabrikalardaki üretim iyileştirme, kalite kontrol, tasarım ve AR-GE süreçlerinde edindiği tecrübeler ile vizyonunu belirlemiştir. Avrupa ve Dünya’nın en kaliteli, tasarım ödüllü, yeni teknolojilerini kullanarak inşaat projelerindeki ve fabrikalardaki ihtiyaçlara yönelik çözümler sunmaktadır. LotusIQ satış öncesi ve sonrasında sunduğu teknik destekler ile müşterilerinin memnuniyet sürekliliğini hedeflemektedir.

LotusIQ sektörde pazar lideri olan en kaliteli markaların çözüm ortağıdır. Bölgesinde lider konumda olan LotusIQ referansları Ankara ve Türkiye’nin en prestijli rezidans, villa, otel, ticari, kamu, özel projeleri ve üretim tesisleridir.

MARİN OTOMASYONU TEKNOLOJİLERİNDE LotusIQ Teknoloji Sistemleri sektöründe öncü markalarla otomasyon çözümleri, marin uygulamalarını lüks yaşama lüks katmak için projeler geliştirmektedir. Evde kontrol edilebilen pek çok şey ve daha fazlası artık yatlarda da yapılabiliyor.

Su üstünde konfor ve eğlenceyi, size özel deneyimler yaşatarak sunan otomasyon sisteminin yapabildiklerinden bazılarını sıralayalım;

• Aydınlatma ve iklimlendirme – Siz yatınıza ulaşmadan bir süre önce yanan ışıklar ve çalışmaya başlayan ısıtma sistemi sayesinde enerji tasarrufu sağlarsınız.

• Yatın dışındaki ışıkları otomatik olarak kontrol ederek mürettebatın güvenliğini artırırsınız.

• Kabin içi sıcaklığını termostat sayesinde sabitlersiniz.

• GPS ve navigasyon bilgilerini TV veya dokunmatik ekranlarda aktararak, yatın koordinatlarını ve varış noktasına kalan mesafeyi; hem kendinizin hem de yatınızdaki misafirlerinizin gözlemlemesini sağlarsınız.

• Günün belirli zamanında dışarıdaki ışık seviyesine göre ışıkları otomatik olarak açar, kapar veya kısarsınız.

• Kabin içinde en uygun gün ışığının sağlanması için panjurlarınız, havanın bulutlu olmasına veya güneşin batışına göre otomatik olarak açılır, kapanır.

• Farklı kaynaklardan gelen ses ve görüntü arşivlerinizi, tek bir yerden yönetir ve yatınızın isteğiniz odasından oynatabilirsiniz.

gerisi ise yaratıcılığınıza kalmış!

SAYFAYI PAYLAŞ
FİRMAYA YORUM YAP
FİRMA YORUMLARI / 0 yorum

Bilgiler Yükleniyor...