İLETİŞİM BİLGİLERİ
Firma Adı

AQUAPRIME YACHTING SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Telefon +90 (252) 382 00 29
Adres Turgutreis Mahallesi Karabağlı Caddesi No : 84/1 - Bodrum / Muğla
Sektör Marine Su Arıtma Sistemi Servisleri,
Yetkili Remzi YORULMAZ
Yetkili Tel +90 (555) 593 55 25
Faks +90 (252) 382 00 39
E-mail info@aquaprime.com.tr
Web http://www.aquaprime.com.tr
Çalışma Saatleri 08.00 - 18.00
Sosyal Ağlar
VCART İndir Vcart Telefona İndir
Kayıt Tipi Gold
İSTATİSTLİK
AQUAPRIME YACHTING SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. isimli firma size 000 km uzaklıktadır. Bu güne kadar 2992 defa ziyaret edilmiştir.
AÇIKLAMA

HAKKIMIZDA
AquaPrime su yapıcılarının üretimine, 2004 yılında Yorulmaz Yat Servis bünyesinde başladık.

Yat sektörünün dünya standartlarında gelişim gösterdiği Ege, Akdeniz ve Türkiye’nin diğer sahil bölgelerinde müşterilerine yerinde ve çağın getirdiği tüm yeniliklere uygun şekilde hızlı, üretken ve kişiye özel esnek projeler sunmanın gururunu yaşıyoruz.

İşe başladığımız günden beri kaliteli malzemeler ve ileri teknoloji kullanarak müşterilerimizin talebi ve ihtiyaçlarına göre üretim yapmayı sürdürüyoruz. CE sertifikalı ürünlerimizin en önemli özelliği yüksek verimli su üretimi, sessiz çalışma prensibi ve düşük elektrik tüketimi olarak kendini göstermektedir. Her daim sorunsuz ve güvenle kullanabileceğiniz ürünlerimiz için satış sonrasında hızlı yedek parça ve hizmetimizle müşterilerimize en kısa sürede ulaşmaktayız. Montaj konusunda uzman ekibimiz sayesinde her yat tipine uygun esnek çözümler üretebilmekteyiz.

Genç ve dinamik ekibimizle her geçen gün büyüyen ve servis ağını genişleten AquaPrime su yapıcılarının üretimine hızla devam etmekteyiz.

SAYFAYI PAYLAŞ
FİRMAYA YORUM YAP
FİRMA YORUMLARI / 0 yorum

Bilgiler Yükleniyor...